Вгору

logo

вул.Набережна-Приозерна, 55
с.Крихівці (Івано-Франківськ)
+38 (067) 372-97-77 +38 (050) 504-58-78

Вітаємо!

Наша команда переконана: автозвук — душа автомобіля! Як звучить у ньому музика, такий у водія і настрій. Саме тому головна наша ціль — якісно встановлена акустична система у вашому авто! Щоб ви почували себе якнайкраще, їздячи у справах, вирушаючи у далекі  мандрівки чи просто досліджуючи на колесах вулички рідного міста. Магазин автозвуку в Івано-Франківську SPL — це широкий асортимент якісних товарів для автозвуку: автомагнітоли, акустичні системи, сабвуфери, відеореєстратори, ксенон, підсилювачі та інші автоаксесуари.

Інсталяційний центр  в Івано-Франківську SPL — це незмінна гарантія комфорту та затишку вашого авто! Тонування вікон, встановлення автосигналізацій, шумоізоляції — на дорогах ви почуватиметеся , як удома!

SPL  — це практичний досвід в інсталяції аудіосистем будь-якої складності, охоронних систем, тонування, шумоізоляції. Обладнані сучасні бокси. Гарантуємо професіоналізм  та акуратність, індивідуальний підхід до кожного клієнта, розробку та виконання проектів будь-якої складності.

Дякуємо!

Магазин

Широкий вибір якісної автоакустики за помірними цінами.

Детальніше

Інсталяційний центр

Тут можна переглянути фотозвіти по тюнінгуванню автомобілів

Детальніше

Акції та Бонуси

Товари та пакетні пропозиції за меншу вартість. Спеціальні пропозиції

Детальніше